Pomagamy w organizacji pogrzebu oraz konsolacji

O firmie Marczyk

Dom Pogrzebowy Marczyk istnieje od 1989 roku. Od niemal trzech dekad zapewniamy najwyższe standardy proponowanych usług. Nasza firma to działalność rodzinna, co zapewnia kameralną atmosferę oraz indywidualne podejście w relacjach z klientami. Istotą naszej profesji jest zapewnienie Państwu spokoju i komfortu przeżycia straty, a także zminimalizowanie problemów związanych z formalnościami oraz zadbanie o odpowiednią atmosferę ceremonii pogrzebowej.
Świadczymy kompleksowe usługi związane z ceremonia pogrzebu, w tym obsługę formalną, wydzierżawienie miejsca na cmentarzu, a także sprowadzenie ciała z zagranicy. Działamy na terenie miasta Łomża i okolic, a także w Jedwabnem oraz w Zambrowie, gdzie prowadzimy filie. Nie ograniczamy się jednak do działalności regionalnej i w ramach pomocy klientom świadczymy też usługi na terenie całego kraju i za granicą. W swojej ofercie posiadamy również możliwość zorganizowania stypy w Restauracji Alabastrowej.
Doświadczenie, zaangażowanie oraz odpowiednio przygotowana obsługa gwarantują najwyższy standard oferowanych usług. Działamy kompleksowo, a wypracowane przez lata doświadczenie przekłada się na szybkość i jakość naszej pracy. Ponadto jesteśmy członkami i czynnie uczestniczymy w działalności Polskiej Izby Pogrzebowej – organizacji działającej na rzecz etyki naszej profesji.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc swoją wiedzą i profesjonalną pomocą w kwestiach związanych z ceremoniami pogrzebowymi.

Facebook

Najbliższa Msza Rocznicowa: 29.02.2020 r.

Jako wyraz pamięci o zmarłych i ich rodzinach co miesiąc w Parafii Bożego Ciała w Łomży , ul. Przykoszarowa 26 o godzinie 10:00 organizujemy msze rocznicowe za wszystkich zmarłych pochowanych 12 miesięcy wcześniej. Informacje o dacie mszy publikujemy na naszej stronie internetowej z odpowiednim wyprzedzeniem. Do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych serdecznie zapraszamy rodziny, przyjaciół oraz znajomych.